NUFNUF

Nufnuf je estonská značka produktů pro psy a kočky, které se prodávají v 15 zemích Evropy, USA a Japonska. Produkty Nufnuf jsou založeny na inovativním severském designu a kolekce jsou inspirována čtyřmi obdobími severské přírody. Život v severské oblasti je spojen s divokým životem, což pomohlo navrhnout výrobky s velkým respektem k přírodě a potřebám domácích zvířat. V týmu Nufnuf jsou talentovaní designéři, vášniví milovníci zvířat a spousty psů a koček.

 Většina produktů Nufnuf jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů určené pro zvířata s alergií na syntetické materiály a pro majitele domácích zvířat, kteří se starají o zdravý životní styl.

 Všechny pelíšky a matrace  jsou anatomicky vhodné pro domácí zvířata. K výrobě používáme pouze prodyšné vlákno, které neslehne a drží stálý tvar. Potahy pelíšku jsou vyrobeny z látky odpuzující nečistoty a jsou snadno omyvatelné. Obojky a vodítka jsou určená k dennímu použití. Vhodné jsou jak pro aktivní psy k výcviku, tak i pro domácím mazlíčky žijící ve městě. Sortiment péče obsahuje 100% přírodní šampony a mýdla pro psy a jejich majitele. Pro aktivní psy máme zdravé tréninkové občerstvení s organickými doplňky. Produkty Nufnuf jsou vhodné pro všechny velikosti psů a koček. 

 Produkty Nufnuf jsou navrženy tak, aby váš život s domácími zvířaty byl zábavnější, stylový a snadný.

 

NUFNUF tým